На виборах у Гусятині переміг лікар, який рятував життя на Майдані

Михайло Левицький став мером Гусятина.  Про це у соціальних мережах повідомив заступник голови Гусятинської районної ради Любомир Лівель.

левицькийМихайло Левицький у боротьбі за крісло мера переміг рухівця Михайла Савчука.

Михайло Левицький (на фото) працює лікарем-травматологом Гусятинської районної лікарні. Він був активним учасником Революції Гідності. Рятував життя на Майдані у Києві.

Зміна влади відбулася і у інших найбільших містечках Гусятинського району.

Як ми уже повідомляли, мером Копичинців став Павло Лосик, колишній начальник Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області Павло Лосик. Він переміг тимошенківця Володимира Пеляка.

У Хоросткові представник “Батьківщини” Степан Гладун переміг діючого мера Ганну Олійник.

А у Гримайлові переміг Сергій Чайка, посада селищного голови на цей час була вакантною.

Автор: galas5 Коментар до: “На виборах у Гусятині переміг лікар, який рятував життя на Майдані

 1. Прихильник футболу в Гусятині.
  01.11.2015 з 22:28

  Савчук М.Д, гарний хлопець,тільки він фантазер,лицемір і брехун. Пе…не мішки таскати.Зробилося багато добрих справ,але ще більше залишилося на язиці, а зрештую навіщо звітувати за зроблені справи, це твоя робота і якщо з того нічого немає, то чому так тяжко сприймаєтся розгромний програш на виборах.Михайло Дмитрович, треба було любити хоча б трошки спорт, а ви цього не оцінили.Розвалили у Гусятині футбольну команду,хоча обіцяли фінансову підтримку.Запросили разом з Батогом Київське “Динамо”, за 100 000грн, на дві години радості, не треба багато розуму, наші хлопці грали би 3 роки за ті гроші і люди мали би куди вийти, так,що треба вміти тримати удар, а не розпускати соплі!

 2. Житель Гусятина
  01.11.2015 з 22:33

  Савчук, май совість і встид достойно програвати! Відкрий кабінет, віддай ключі опоненту і фугуй на компресорну, там зарплата 7тис грн, а не 2,5тис. І не тягни кота за яйці!

 3. Slavik
  07.11.2015 з 21:17

  Наскільки я чув,то селищна рада направляла кошти на футбол, але ці бездарні “футболісти” програючи всі матчі підряд із ініціативи Бойчука, Лівеля метрового, Огородніка знялися, щоб зашкодити Савчуку.

 4. kola
  07.11.2015 з 21:22

  Пили б менше у Діані, то б не знімались. Позбирався самий зброд,який думає, що вони футболісти великі. До чого тут Савчук?) Футбольна команда розвалилась, бо не була командою.

 5. 07.11.2015 з 21:23

  Пили б менше у Діані,то може б не розвалились. Савчук до чого тут??))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *