Власники тернопільської “Ниви” припинили фінансування ще з середини травня

Футбольний клуб «Нива» вже не вперше у своїй історії переживає важкі часи.

 nyvaЦього разу труднощі виникли з фінансуванням, адже власники клубу вже тривалий час не виділяють коштів для існування команди.

На матч 10-го туру проти харківського «Геліоса» «Нива» через брак цього ж фінансування вирушити не змогла. Ситуацію у тернопільському ФК коментує директор «Ниви» Павло Білик.

За словами Павла Олексійовича, власники перестали фінансувати «Ниву» з середини травня цього року.

“Футбольний клуб «Нива» зареєстрований на кіпрську компанію «МАРЕКАЗ ЛІМІТЕД». — пояснив Павло Білик. — Довіреним лицем цієї компанії був тодішній гендиректор львівських «Карпат» та медіа-холдингу «ZIK» Ігор Дедишин, який представляв інтереси нових власників.

Згодом між футбольним клубом та медіа-холдингом був укладений договір про співпрацю. «ZIK» став титульним спонсором ФК «Нива». Спершу нові власники виділяли кошти на команду, а на новий сезон перед клубом були поставлені амбітні завдання. Проте із середини травня вони припинили фінансування команди. Дотепер власними силами клуб на плаву утримуємо ми”.

Фінансова ситуація у клубі почала загострюватися на початку осені. До цього часу, вірячи обіцянкам власників клубу, тернопільські керівники «Ниви» вклали у команду чималі кошти, а от власники жодних кроків назустріч робити не намагалися.

Водночас, команда була забезпечена усім необхідним — проживанням, транспортом та харчуванням. Критичною ситуація у клубі стала нещодавно, коли «Нива» не зуміла виїхати на календарну гру до Харкова.

“Особисто я просив власників «Ниви» про відставку, але моє прохання не задовільнили. — додає Павло Білик. — Навіть попри усі наші спроби та кроки — вони не проявляють жодної активності по відношенню до клубу. Самі ж бачите, яке місце займає «Нива» у турнірній таблиці. Проте ми не маємо ресурсів, щоб запросити у команду хороших футболістів, які б покращили гру команди”.

Не можемо дозволити собі запросити когось у помічники новому тренеру — теж заважає відсутність фінансування. Можливо, знайшлися б нові люди, які були б готові взяти на себе фінансові зобов’язання. Ми теж могли б їм допомагати фінансувати клуб. Але, зі своєї сторони, вдіяти нічого не можемо, адже юридичних прав на клуб не маємо. Наразі лише власники в праві вирішити подальшу долю «Ниви».

 

Автор: galas

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *