Як “Шахтар” програв від “Парі Сен-Жермена” (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” вчора на “Львів-Арені” зазнав поразки у домашньому матчі Ліги Чемпіонів проти французького “Парі Сен-Жермена”.

shachtarРахунок зустрічі 0:3.

Французи домінували на полі впродовж першого тайму, а особливо впевнено вони себе почували на другому поверсі.

Вже на 7-ій хвилині матчу Ор’є після подачі з флангу влучним ударом головою відкрив рахунок.

На 23-ій хвилині після подачі з кутового м’яч потрапив у коліно Давіда Луїса і залетів у ворота гірників.

Наприкінці першого тайму підопічні Мірчі Луческу мали нагоду відквитати один м’яч, однак масована атака завершилася кількома невдалими ударами на завершальній стадії.

У другому таймі “Шахтар” взявся за голову, а вірніше за ноги. Гірники повністю перехопили ініціативу, створили кілька небезпечних моментів, але реалізувати їх не змогли.

Натомість свого моменту не упустив Златан Ібрагімовіч, який на 90-ій хвилині встанови остаточний рахунок матчу – 0:3.

Ця поразка домашня фактично перекреслює усі шанси “Шахтаря” на вихід у наступний раунд Ліги Чемпіонів.

Уся боротьба іще попереду, але після двох турів “Реал” і ПСЖ мають по 6 очок. “Шахтар” і швецький “Мальме” мають поки що нулі.

Наступні два матчі гірники зіграють проти “Мальме”. Ці поєдинки і будуть визначальними у боротьбі за третє місце, яке дасть змогу отримати путівку у весняну стадію Ліги Європи.