Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільські нацгвардійці відсвяткували день народження своєї військової частини

Сімдесят шосте день народження відсвяткувала у четвер, 10 вересня, тернопільська військова частина – 3002. Створена у 1939 році, вона входила до складу Галицького з’єднання внутрішніх військ.

Бійці ВЧ-3002 – учасники війни в Афганістані та ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС. У 1991 році особовий склад цього підрозділу один із перших прийняв військову присягу на вірність народу України.

З 26 березня 2014 року, відповідно до указу Президента України, на базі Тернопільської військової частини – 3002 створено Національну гвардію України.

Хвилиною мовчання гості та винуватці свята вшанували п’ятьох загиблих в зоні АТО товаришів по службі.

Сьогодні службу у Нацгвардії проходить 162 військовослужбовця – це офіцери, прапорщики, контрактники та солдати строкової служби.

Основні задачі Національної гвардії залишилися ще з історії внутрішніх військ, – розповідає командир Тернопільського батальйону Віктор Шершун.

Ми забезпечуємо охорону громадського порядку в обласному центрі, конвоюємо спецконтингент в судові установи міста.

Завдань у нас багато – допомагаємо державній службі з надзвичайних ситуацій, збройним силам, запобігаємо терористичним загрозам.

Від імені усіх працівників внутрішніх справ краю привітав іменинників керівник обласного управління міліції Олександр Богомол.

– Разом несемо службу та забезпечуємо охорону громадського порядку. Наша спільна робота відіграє велику роль в обласному центрі.

нацгвардія1нацгвардія2нацгвардія3нацгвардія4

 

Допомагають хлопці один одному і в зоні проведення антитерористичної операції. Я дякую за вашу службу і бажаю, щоб з кожним роком особовий склад збільшувався, а матеріально-технічне забезпечення було завжди достатнє. Здоров’я вам та вашим родинам. Успіхів у подальшій роботі.

У День народження частини бійці організували для гостей показові виступи з рукопашного бою, продемонстрували зброю та техніку, а також приготували у польовій кухні справжню солдатську кашу.

З нагоди свята кращі бійці отримали подяки та подарунки, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції.

Мірча Луческу вирішить скільки матчів гратиме “Шахтар” у Тернополі

У Тернополі демонтували убивчу рекламу