Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині призначили нового начальника пенітенціарної служби

Новим керівником управління Державної пенітенціарної служби України (ДПтС) в Тернопільській області став підполковник внутрішньої служби Андрій Шацький.

шацькийПредставив новопризначеного начальника колективу 25 вересня Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк.

Серед запрошених гостей були присутні голова обласної Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, начальник головного управління юстиції  в Тернопільській області Едуард Кольцов,  прокурор Тернопільської області Олександр Мартинюк, начальник управління МВС України в Тернопільській області Олександр Богомол, начальник управління Служби безпеки України в Тернопільській області Олексій Ушанов, перший заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області  Ігор Павук.

Голова служби  привітав із призначенням на посаду нового начальника ДПтС та наголосив на основні пріоритетні завдання, які визначені для пенітенціарної служби України.

Також до привітань приєдналися присутні гості, які побажали новому начальнику успіхів у подальшій нелегкій роботі.

Новопризначений начальник управління ДПтС України в Тернопільській області Шацький Андрій Петрович подякував керівництву ДПТС України, співробітникам та присутнім гостям за довіру, яку вони висловили, призначивши на цю посаду.

 

Довідково:

Шацький Андрій Петрович –  народився 18 червня 1977 року в м. Дубно Рівненської області.

У 1998 році – закінчив Київський інститут внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство». Освіта – повна вища.
З 27 липня 1994 року проходить службу в Державній кримінально-виконавчій службі. Упродовж наступних двадцяти років пройшов шлях від начальника відділення соціально-виховної та психологічної служби Замкової виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області (№ 58) до начальника управління ДПтС України в Тернопільській області.
Перед призначенням  на посаду начальника управління працював першим заступником начальника управління ДПтС України в Тернопільській області.

 

Затримали п’ятьох “гопників”, які промишляли у парку Національного відродження

У Тернополі “Сновиди” представили унікальну “Траєкторію” з картин