Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині прокуратура вибила з кримінальних порушників 500 тис. грн

Органи прокуратури області постійно вживають заходи представницького характеру з метою захисту інтересів держави, у тому числі – щодо відшкодування спричиненої кримінальними правопорушеннями шкоди.

хабар-акушер Як повідомив прокурор Монастириського району Дмитро Хомкович, вироком суду жителя сусіднього району визнано винним у вчиненні дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої троє потерпілих отримали травми різного ступеня тяжкості.

Окрім притягнення винуватця автопригоди до кримінальної відповідальності, прокуратурою району пред’явлено до суду позов з вимогою стягнути із засудженого понесені лікувальним закладом витрати на стаціонарне лікування потерпілих від злочину.

Монастириський районний суд задоволив позов прокуратури у повному обсязі та зобов’язав винуватця ДТП сплатити до місцевого бюджету кошти у сумі майже 15 тис. грн.

Загалом упродовж поточного року за позовами прокурорів до бюджету відшкодовано майже 500 тис. грн. шкоди, спричиненої кримінальними правопорушеннями, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Фоторепортаж з матчу ФК “Тернопіль” – “Шахтар”

У Ланівцях грабіжники винесли з будинку 80 тисяч гривень