Київське “Динамо” здобуло гостьову перемогу у матчі Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)

Київське “Динамо” у вівторок, 29 вересня, у Тель-Авіві обіграло ізраїльський “Маккабі” із рахунком 2:0.

Кияни забили по одному м’ячу на старті першого і другого таймів.

На 4-ій хвилині зустрічі Ярмоленко отримав чудовий пас від Гонсалеса, вийшов віч-на-віч із голкіпером суперника та влучним ударом поклав м’яч у кут воріт.

На початку другого тайму, а саме на 50-ій хвилині, Гонсалес віддав ще одну результативну передачу. Відзначився у киян Мораєс.

Надалі підопічні Сергія Реброва впевнено довели матч до перемоги.

У другому матчі групи G португальський “Порту” вдома переміг англійський “Челсі” з рахунком 2:1.

Таким чином, після двох турів у “Динамо” та “Порту” по 4 очки, у “Челсі” – 3, у “Маккабі” – 0.

За різницею забитих і пропущених м’ячів київські динамівці випереджають португальців, однак все відносно, адже основна боротьба іще попереду.

Дуже важливими для киян будуть наступні два матчі, які вони проведуть проти “Челсі”.