Український футболіст Євген Коноплянка феєрично стартував у Лізі Чемпіонів

Лише дві хвилини знадобилося українському футболісту, щоб у своєму першому матчі Ліги Чемпіонів забити перший гол.

У першому турі групового етапу Ліги Чемпіонів іспанська “Севілья” перемогла німецьку “Боруссію” із Менгледбаха із рахунком 3:0.

Суддя у цьому матчі призначив три пенальті у ворота німців, два з яких іспанці реалізували.

А наприкінці другого тайму своє слово сказав гравець національної збірної України Євген Коноплянка.

На 83-ій хвилині зустрічі Євген вийшов на заміну і провівши у грі неповних дві хвилини зумів відзначитися.

Наприкінці 84-ої хвилини Коноплянка виконав потужний простріл, який спробував перехопити воротар суперника, однак у результаті голкіпер разом із м’ячем залетів у свої ворота.

Кращого старту і годі було чекати. Це до речі, був перший матч Євгена Коноплянки у Лізі Чемпіонів, оскільки його попередній клуб дніпропетровський “Дніпро” не виступав у цьому турнірі.