Київське “Динамо” здобуло гостьову перемогу у матчі Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)

Лига Пари-матч. Сезон 2015/16. 5-й тур 15.08.2015. г.Киев. НСК «Олимпийский». 17,476 глядачів «Динамо» - «Карпаты» - 3:0 (1:0) Главный судья Юрий Вакс (Хмельницкий) «Динамо»: Шовковский (к), Силва, Вида, Драгович, Антунеш, Гусев (Мякушко, 68), Гармаш (Беланда, 71), Мигел, Рыбалка, Ярмоленко, Мораэс (Кравец). Главный тренер Ребров Сергей «Карпаты»: Мысак, Гитченко (к), Костевич, Мирошниченко, Кожанов (Страшкевич, 61), Карноза (Клец, 46), Худобяк, Голодюк, Ксендз (Гуцуляк, 78), Пластун, Даушвили. Главный тренер Йовічевич Ігор Голы: Мигел (22, со штрафного), Ярмоленко (53), Мораэс (72, пас Ярмоленко). Предупреждения: Мораэс (23), Мигел (90).

Київське “Динамо” у вівторок, 29 вересня, у Тель-Авіві обіграло ізраїльський “Маккабі” із рахунком 2:0.

Кияни забили по одному м’ячу на старті першого і другого таймів.

На 4-ій хвилині зустрічі Ярмоленко отримав чудовий пас від Гонсалеса, вийшов віч-на-віч із голкіпером суперника та влучним ударом поклав м’яч у кут воріт.

На початку другого тайму, а саме на 50-ій хвилині, Гонсалес віддав ще одну результативну передачу. Відзначився у киян Мораєс.

Надалі підопічні Сергія Реброва впевнено довели матч до перемоги.

У другому матчі групи G португальський “Порту” вдома переміг англійський “Челсі” з рахунком 2:1.

Таким чином, після двох турів у “Динамо” та “Порту” по 4 очки, у “Челсі” – 3, у “Маккабі” – 0.

За різницею забитих і пропущених м’ячів київські динамівці випереджають португальців, однак все відносно, адже основна боротьба іще попереду.

Дуже важливими для киян будуть наступні два матчі, які вони проведуть проти “Челсі”.

У Тернополі у ДТП біля “Березолю” одна людина загинула, ще одна – у важкому стані (ОНОВЛЕНО)