Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Збірна України у відборі на Євро-2016 розгромила Білорусь

У матчі відбору на Євро-2016 національна збірна України з футболу перемогла Білорусь з рахунком 3:1.

Долю матчу українці вирішили вже у першому таймі.
На 7-ій хвилині Артем Кравець відкрив рахунок, скориставшись помилкою білоруських захисників.

Далі наша команда мала ще кілька небезпечних моментів, один із яких на 30-ій хвилині реалізував Андрій Ярмоленко.

Ще через 10 хвилин все той же Артем Кравець заробив пенальті.

Український нападник іспанської “Севільї” Артем Кравець чітко реалізував 11-метровий удар. 3:0 – такий підсумок першого тайму.

У другому таймі, відчувши запах перемоги, наші хлопці знизили активність, у результаті чого білоруси змогли відквитати один м’яч.

На 62-ій хвилині з пенальті у команді Білорусі відзначився Корніленко.

3:1 – збірна України перемагає у важливому матчі і набирає 15 очок.

У лідера групи С Словаччини 18 очок, у Іспанії, яка іде на другому місці, теж, як і в українців, 15 очок.

Але Словаччина та Іспанія сьогодні ще можуть набрати очки – лідери групи С зустрічаються між собою. Початок матчу 21.45.

Свій наступний матч збірна Україна зіграє 8 вересня в гостях проти Словаччини.

У важливому матчі зі словаками не зіграє київський динамівець Денис Гармаш, який сьогодні наговорив з арбітром на дві жовті картки, в результаті чого отримав вилучення у пропустить наступну гру.