На святі тернопільського футболу переміг “Шахтар” – 5:0 (ОНОВЛЕНО)

Рахунок 5:0 показує наскільки великою є різниця в класі між ФК “Тернопіль” і другим складом донецького “Шахтаря”
шахтарУ так званому “матчі року” тернополяни лише перших 30 хвилин змогли більш-менш на рівних зіграти з іменити українським клубом.

ФК “Тернопіль” на старті матчу навіть спромігся розвинути кілька перспективних атак, однак на завершальній стадії господарі були настільки невлучними, що могли налякати хіба що тільки горобців.

Складалося враження, що гірники тільки чекають поки суперник виб’ється із сил.

Власне так і с талося – на 33 хв. одна із атак “Шахтаря” увінчалася успіхом. Рахунок відкрив Малишев.

На старті другого тайму відразу ж перша атака “Шахтаря” закінчилася взяттям воріт – відзначився Бернард.

Далі команда Мірчі Луческу провели ще кілька шикарних атак із кинжальними пасами із флангу та зі снайперським завершенням на вістрі атаки.

У результаті донеччани відзначилися ще тричі. 5:0 – результат, який, до речі, зовсім не засмутив більшість уболівальників. Ймовірно вони прогнозували, що тернопільська команда може поступитися з великим рахунком.

Слід відзначити, що після матчу Мірча Луческу задоволено оглядав переповнені трибуни тернопільського матчу. Судячи з його позитивного враження від тернопільської публіки, не виключено, що “Шахтар” у Тернополі іще зіграє один або кілька матчів чемпіонату України.

2015-16. Кубок України. Плей-офф. 1/8 фіналу.

“Тернопіль” – “Шахтар” 0:5 (0:1)
Голи: Малишев, 34 (0:1); Бернард, 47 (0:2); Бернард, 60 (0:3); Борячук, 76 (0:4); Коваленко Вік., 77 (0:5)

“Тернопіль”: Чернобай; Атласюк; Клекот; Курило; Гаврилюк Р.; Кондзьолка; Полянчук (Капелян, 46); Соколовський Ю.; Сороцький; Кривий Т.; Богданов В. (Чорний В., 60)
“Шахтар”: Сарнавський; Матвієнко Н.; Кобін; Ордець; Ісмаілі; Малишев (Степаненко, 61); Коваленко Вік.; Бернард; Едуардо (Борячук, 65); Дентіньо (Коробенко, 71); Зубков

Попередження: Курило, 45; Капелян, 66; Атласюк, 90 – Кобін, 71; Ордець, 86