Шахраї зняли з банківських карток тернополян понад 120 тисяч гривень

Незважаючи на численні застереження працівників міліції, тернополяни продовжують віддавати свої заощадження аферистам.

Пседопрацівники банківських установ вміло виманюють кошти з банківських карток мешканців області. Лише за два дні аферисти викрали з карток тернополян понад 120 тисяч гривень, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції.

У тенета аферистів потрапив 48-річний тернополянин. Один дзвінок нібито працівника банку, і чоловік втратив заощадження аж з трьох банківських карток. Суму аферист виманив чималу  – майже шістдесят тисяч гривень.

У 29 річної тернополянки псевдопрацівник фінансової установи зняв з рахунку більше п’ятнадцяти тисяч. Потерпіли від шахраїв мешканці Бучача та Кременця.

Схема виманювання коштів для всіх потерпілих однакова – незнайомці телефонуючи, повідомляли клієнтам про спроби несанкціонованого зняття коштів з їх рахунків, чи зміни паролів в системі захисту.

Запитували останні цифри зазначені на картках, просили повідомити усі особисті дані, а люди диктували навіть захисні пін-коди карток. Надмірна довіра призвела до втрати чималих коштів.

Правоохоронці вже неодноразово застерігали громадян від подібних шахрайств. Слід бути обачними та ретельно перевіряти усю отриману інформацію по телефону!

Запам’ятайте – справжні банківські працівники ніколи не займатимуться розв’язанням подібних питань за телефоном. Обмін конфіденційними відомостями можливий тільки при особистому зверненні клієнта до банківської установи.

Тож якщо вам телефонують невідомі люди, які представляються банківськими працівниками та під будь-яким приводом і намагаються отримати індивідуальну інформацію щодо банківських карток, запам’ятайте – ні в якому разі не оголошуйте таких даних, особливо CVV код (останні три цифри на зворотному боці карти).

Маючи зазначені дані, шахраї легко знімають гроші з ваших рахунків. Будьте уважні та обережні!

 

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *