Церква у Катеринівці таки перейде до Київського патріархату

Церква в Катеринівці Кременецького району таки перейде до Київського патріархату, а Московський – переобладнає приміщення музичної школи під храм або розпочне будувати новий.

katerynivkaПро це у соціальних мережах повідомляє Правий сектор міста Кременець

“Відбулась нарада в голови Кременецької РДА за участі сторін релігійного конфлікту с.Катеринівка, начальника райвідділку міліції, та голови сільської ради.

Після трьох годин перемов священослужитилі обох конфесій узголили з представниками сільської громади наступне:

– УПЦ або переобладнає примішення не діючої музичної школи села під церкву, або розпочне нове будівництво храму, якщо сільська рада виділить відповідну земельну ділянку;

– до 07 травня 2016 року богослужіння в приміщені існуючої церкви, будуть проводитись відповідно до додатково узгодженого графіку, а після цієї дати церква перейде до УПЦ КП;

Представники УПЦ пообіцяли громаді села, що більше не буде “чужих поломників” біля їхньої сільської церкви, а також наголосили, що будуть дотримуватись усіх інших домовленостей.

Таким чином, приміщення церкви, враховуючи вчорашню ситуацію з масовою бійкою, та діючого законодавства України, перегодить до нової релігійної громади Української Православної Церкви Київського патріархату!
Це не повна перемога більшості жителів села Катеринівка, а компроміс, який на думку самих же людей з плином часу вгамує конфлікт!

Наскільки дієвими та результативними будуть сьогоднішні перемови покаже час, але на всяк випадок у цю неділю ще буде чергувати наряд міліції”. – пише на своїй сторінці кременецький Правий сектор.

 

 

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *