У тернопільському “Правому секторі” виник скандал через підкилимні ігри

Вчора, 4 вересня, про свою відставку заявила лідер тернопільських “правосеків” Катерина Бойко. У своїй офіційній заяві вона також повідомила, що за нею з партії підуть і інші люди.

“Слава Україні! Ніколи не думала, що доведеться приймати таке важке рішення, але враховуючи хвилю бруду і дискредитації, яка відбувається проти мене останні півроку всередині організації, вважаю,що тягнути вже немає куди.

Півтора року, які я присвятила організації, зокрема рік я розбудовувала тернопільську міську організацію, збільшивши її чисельність в рази, керуючи виборчими штабами (не де-юре, а фактично) без вихідних, безоплатно, деколи цілодобово, обернулись проти мене.

Через брудні підкилимні ігри, через мою незгоду закривати очі на діяльність осіб , що дискредитують Правий Сектор, я стала ворогом №1.

Тому бути «цапом відбувайлом», якого кличуть тільки тоді, коли потрібно немалі гроші або зробити рутинну , а деколи і важку технічну роботу, мені не дозволяє моя совість. Повторюю, це рішення для мене є надважким.
Своїм побратимам-добровольцям я допомагатиму й надалі, і для цього мені не обов’язково бути членом Правого Сектора. Останнім часом я тільки це і роблю, бо більше немає кому, на жаль.
Шкода, але мій вихід потягне за собою вихід інших осіб, зокрема тих, хто прийшов за мною як за лідером”. – пише Катерина Бойко.

Тим часом, у “Правому секторі” повідомляють, що замість Катерини керівником тернопільського осередку став Назар Сарабун, псевдо якого “Вій”.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *