У Тернополі посилили охорону “Білого дому”

У Тернополі пропуск у будівлю обласної державної адміністрації став більш суворішим. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомляє журналістка Любов Красновська.  

“Хочу вам розповісти про приклад дурисвітства маленького начальника. Усі знають, що в «білому домі» на Грушевського, 8 є центральний вхід і «чорний».

Зважаючи на те, що журналіст завжди поспішає, я часто користувалася саме «чорним». Ходила там ЗАВЖДИ, навіть за часів «злочинної влади», як цей період тепер називають, і під час Майдану — першого і другого… Адже це — зручно: дві хвилини і ти — на роботі чи біля театру…

Уже кілька днів цей прохід закрили. Для ВСІХ. Тобто через ворота пропускають лише авто, а навіть працівники ОДА і облради зайти у хвіртку НЕ можуть (чула про це від них самих).

Я розумію, що в країні — неспокійно, що є небезпека терористичних актів. Але ж вона була і три дні тому! Однак тоді у керівника охоронної фірми, яку найняла обласна рада, не було таких ідей, а народилися вони лише тепер…

Звісно, можна було б подумати для зручності для людей — передбачити якісь перепустки чи що, якщо є така потреба (зрештою, всі охоронці, які сидять у будці біля воріт, уже знають мене в обличчя — адже я ходила попри них майже щодня двічі — туди і назад).

Але ж ні! Легше взяти і сказати: «Нізззззззя»… І байдуже, що це створить для когось незручності… Європа кажете?” – пише Любов Красновська.

Автор: galas

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *