У Тернополі Марина Порошенко презентувала “Книгу миру” (ФОТО)

Діти Тернопільщини, чиї батьки захищали і продовжують захищати цілісність України, першими отримали право заповнити “Книгу миру”.порошенко-тернопіль7

У Тернополі Дружина Президента України Марина Порошенко презентувала національний проект – «Книгу Миру», який покликаний об’єднати дітей зі всієї України довкола таких понять, як дружба, любов і мир.

«Віднедавна життя і долі українців стали поділені на дві частини – до і після трагічних подій. І «Книга Миру» стане збіркою фотографій із зображенням дорогої серцю миті сімейного життя в часи миру», – зауважила пані Порошенко.

За задумом проекту, діти з усіх куточків України будуть власноруч відбирати, вклеювати і підписувати свої фотографії.

«Сподіваюсь, що ця книга стане справжнім фотолітописом мирного життя очима дітей.  А підписи до зображень будуть своєрідною дитячою молитвою заради щасливого майбутнього України!», – підкреслила дружина Президента.

порошенко-тернопіль1

Право першим заповнити «Книгу Миру» випало дітям Тернопільщини, чиї батьки захищали і продовжують захищати незалежність України.

«Тернопільщина – край патріотичних і небайдужих людей. Місцева молодь однією із перших піднялася на Євромайдан, а добровольці з Тернополя відразу пішли  відстоювати цілісність кордонів України на Сході. І мені приємно, що перші фотографії в «Книзі Миру» будуть саме від тернопільських дітей», – наголосила Марина Порошенко.

порошенко-тернопіль4

порошенко-тернопіль5

Презентація книги пройшла у рамках профорієнтаційного заходу «Місто професій», мета якого – надати можливість кожній дитині спробувати себе у різних професіях, щоб потім визначитися, ким стати у майбутньому.

За словами Дружини Президента, завдяки «Місту професій» діти зможуть навчитися цінувати працю, знати ціну заробленим грошам та з повагою ставитися до людей інших професій.

Звертаючись до юних тернопольчан, Марина Порошенко зазначила: «Ви –діти не лише своїх батьків, ви – діти України! І вам працювати задля її процвітання і визнання в усьому світі!».

порошенко-тернопіль8

порошенко-тернопіль9

 

порошенко-тернопіль14

Автор фото: Володимир Явнич

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *