Тернопільська “Нива” може припинити існування

Наразі команда не має коштів, що вирушити на матч у Харків, який має відбутися 28 вересня. Якщо ситуація не зміниться, то постане питання про подальше існування клубу.

fcnyvaУ зв’язку з відсутністю фінансування від інвесторів футбольного клубу “Нива”, наша команда ризикує не виїхати на гру 10-го туру Першої ліги проти харківського “Геліоса”, що повинна відбутися 28 вересня. Про це повідомляє прес-служба ФК “Нива”.

“Інвестори уже протягом тривалого часу не виділяють коштів для існування футбольного клубу. До останнього часу тернопільському керівництву “Ниви” вдавалося власними силами утримувати команду, але наразі ситуація набирає критичних обертів”. – йдеться у повідомленні прес-служби.

Таким чином, якщо у найкоротші терміни інвестори ФК “Нива” не звернуть уваги на ситуацію у клубі, то команда не матиме змоги вирушити на матч у Харків. А це, у свою чергу, призведе до відповідних штрафних санкцій до футбольного клубу “Нива” зі сторони відповідних футбольних органів та технічної поразки.

Якщо ж жодних кроків зі сторони інвесторів й надалі зроблено не буде, то відкритим постане питання про подальше існування та участь “Ниви” у чемпіонаті Першої ліги, наголошується у повідомленні прес-служби клубу.

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *