На Тернопільщині вже понад добу гасять чергову торф’яну пожежу

Вже понад добу рятувальники борються з торф’яною пожежею поблизу села Великі Садки Шумського району.

торф1Горіння покладів торфу виникло на торфополі загальною площею близько 1,5 га на. Глибина залягання пожежі – від 0,5 до 1 м, повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Станом на 12:00 21 вересня, до ліквідації пожежі загалом залучено 20 чоловік особового складу та три одиниці спеціальної пожежної техніки Шумського та  Кременецького районних відділів ДСНС.

Воду доводиться перекачувати з допомогою пожежної насосної станції з місцевої водойми, розташованої на віддалі 1 км. Також додатково для підвозу води задіяно трактор місцевого аграрного підприємства. Ліквідація пожежі триває.

На місці події працює оперативна група Управління ДСНС України у Тернопільській області на чолі із заступником начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковником служби цивільного захисту Юрієм Берестецьким.

За сприяння районної адміністрації виділено необхідну кількість пально-мастильних матеріалів для забезпечення роботи техніки, задіяної на ліквідації пожежі.

Нагадаємо, минулого тижня впродовж кількох днів тривала боротьба із торф’яною пожежею поблизу села Борсуки Лановецького району.

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *