Донецький “Шахтар” стартував у Лізі Чемпіонів із розгромної поразки

У стартовому поєдинку групового етапу Ліги Чемпіонів донецький “Шахтар” в гостях поступився мадридському “Реалу” з рахунком 4:0.

На 30-ій хвилині матчу воротар донеччан П’ятов допустив грубу помилку. Невдало зіграв на виході, випустивши м’яч із рук, чим власне і скористався нападника “Реалу” Бензема – 1:0.

Втім, основні неприємності донеччан трапилися у другому таймі.

На 50-ій хвилині команда Мірчі Луческу залишилася у меншості – червону картку отримав Степаненко.

А ще через п’ять хвилин арбітр призначає пенальті у ворота П’ятова.

На повторі чітко видно, що Даріо Срна зіграв спиною, гри рукою не було. Однак, п’ятий арбітр, який знаходився за воротами, порадив головному арбітру призначити пенальті, що той і зробив.

А Роналду під час виконання 11-метрового не схибив – 2:0.

Помилка арбітра вибила “Шахтар” із колії і далі гірники посипались.

На 63-ій хвилині арбітр призначає іще один пенальті, який знову реалізовує Роналду – 3:0.

На 81-ій хвилині Роналду забиває свій третій м’яч, цього разу уже з гри. П’ятов відбив удар здалеку і португальський футболіст іспанського клубу першим опинився на добиванні, відправивши м’яч у пусті ворота – 4:0.

“Шахтар” програє у стартовому поєдинку Ліги Чемпіонів з розгромним рахунком і це найбільша поразка з усіх матчів, що відбулися у вівторок, 15 вересня.

В іншому матчі групи А, французький ПСЖ переміг швецький “Мальме” з рахунком 2:0.

Свій наступний матч у Лізі Чемпіонів гірники зіграють у Львові 30 вересня проти ПСЖ.

А за тиждень перед цим матчем, 23 вересня, донецький “Шахтар” в 1/8 фіналу Кубка України зіграє у файному місті проти ФК “Тернопіль”.