Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині затримали крадія вуликів і водяних насосів

 

На Бучачині міліціонери викрили злодійський дует, який впродовж двох років обкрадав жителів району, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції.
Правоохоронці довели причетність одного зі зловмисників до 14 злочинних епізодів, його уже затримали в порядку статті 208 КПК. Місце знаходження поплічника, якого допоки підозрюють в 11 злодіяннях, міліціонери наразі встановлюють.

Крадії привласнювали здебільшого водяні насоси, вартість яких коливається від двох до трьох тисяч гривень. Вибір об’єкта збагачення невипадковий. Один зі злодіїв спеціалізувався на оснащенні криниць такою технікою, відтак добре знав, у кого з односельців і жителів сусідніх сіл вона встановлена та як швидко і без зайвого шуму її зняти. Крадіжки скоювали вночі шляхом вільного доступу.

Одначе не гребували зловмисники й іншим майном, у якому вбачали якусь цінність. Так, наприкінці минулого року напарники поживилися в приватному саду. Звідти потягли 50 м металевої сітки, яка слугувала за огорожу, і комплектуючі до системи зрошування. Своїми діями крадії завдали господарству збитків на суму близько 40 тисяч гривень. А з майстерні по ремонту  автомобільних радіаторів чоловіки винесли електричний компресор, електроінструменти та вісім радіаторів. Власник майстерні оцінив свої втрати у майже десять тисяч гривень. Весною цього року чолов’яги поцупили сім дерев’яних вуликів та три бджолині сім’ї у господаря з хутора Верховина Бучацького району, вартість вкрадено –  понад сім тисяч гривень.

Як з’ясували правоохоронці, частину викраденого майна підозрювані продали, решту залишили для власного користування. Все, що зловмисники не встигли збути, стало доказом їхньої причетності до крадіжок, а чужого майна в них міліціонери вилучили немало.

Кримінальному дуету інкримінують злочини, кваліфіковані за частинами 2 і 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка. Міру покарання зловмисникам визначить суд.

В одному з районів Тернопільщини план з мобілізації виконали на 100%

14 Героям АТО посмертно присвоїли звання “Почесний громадянин Тернополя”