ФК “Тернопіль” перемагає команду прем’єр-ліги і виходить в 1/8 Кубка України

ФК “Тернопіль” створив маленьку диво у матчі 1/16 фіналу Кубка України проти запорізького “Металурга”, який виступає в елітному українському дивізіоні.

Тернополяни у присутності 3000 глядачів вдома приймали іменитого суперника і впевнено перемогли з рахунком 3:1.

Господарі поля відкрили рахунок у матчі вже на 3 хвилині – у тернополян відзначився Сергій Полянчук.

Після пропущеного м’яча гості відразу ж активізувалися та створили кілька по-справжньому небезпечних моментів. Та зрівняти рахунок запорізькі футболісти змогли лише на 45 хвилині першого тайму – красиву комбінацію замкнув Жураховський.

Другий тайм розпочався із штурму тернополян, які значно активізувалися і заволоділи ініціативою. Згодом не забарився і результат. На 63 хвилині у тернополян відзначився Ігор Курило – 2:1. А ще через чотири хвилини тернополянин Богданов встановив остаточний рахунок матчу – 3:1.

Наступний раунд буде складатися з двох раундів, а це означає ще тернополяни ще двічі можливо гратимуть із командою прем’єр-ліги, причому один із цих матчів відбудеться у Тернополі. Не виключено, що в суперники їм дістанеться “Динамо”, “Дніпро” або “Шахтар”.