Команда Надала упустила перемогу на останніх секундах

1:1 – такий рахунок матчу ФК “Тернопіль” – “Іллічівець” (Маріуполь) і по забитих м’ячах і по вилученнях з поля.

Матч 6 туру з колишнім клубом української прем’єр-ліги розпочався для тернополян досить вдало.

На 36 хвилині після подачі з кутового Курило головою поцілив у ворота суперника і вивів ФК “Тернопіль” вперед – 1:0.

А на 56-ій хвилині “Іллічівець” залишився у меншості – за фол останньої надії Дуць отримав червону картку.

Здавалося б, за таких умов тернополяни зможуть зберегти переможний рахунок, однак на 84 хвилині склади команд зрівнялися – друга жовта картка для Кондзьолки автоматично перетворилася у червону.

А на 3-ій доданій хвилині “Іллічівець” зрівняв і рахунок у матчі – у гостей зі штрафного відзначився Вакуленко.

Після 6 турів в активі ФК “Тернопіль” 5 очок. З таким доробком команда посідає 13-те місце у турнірній таблиці.