Скандальну віллу на березі Тернопільського ставу пропонують віддати під дитячий будинок

Віллу, яку збудували на березі Тернопільського ставу, “Правий сектор” вимагає віддати під дитячий будинок або під реабілітаційний центр для військовослужбовців.

 

Будівля, на думку активістів, зведена незаконно.

222

– Минулого року по цьому будівництву вже були порушені кримінальні справи, одна з яких потрапила до суду. – розповідають активісти “Правого сектору”. –Тернопільський суд (перша інстанція) постановив розірвати договір оренди земельної ділянки між забудовником і ДП “Тернопільське лісове господарство”. Рішення першої інстанції було оскаржено в Апеляційному суді таскасовано.

11 листопада 2014 року Прокуратурою подано Касаційну скаргу, а через два місяці, 19 січня 2015 року, та сама обласна Прокуратура подає заяву про відмову від касаційної скарги. Що стало причиною такої підозрілої поведінки заступника Прокурора Тернопільської Області – Олега Галицького – наразі невідомо.

У свою чергу тернопільські активісти “Правого сектору” продовжують наполягати на виконанні вимог:

– Розірвати договір оренди, укладений з громадянином Гудою, та віддати дану будову під облаштування дитячого будинку або реабілітаційного центру для військовослужбовців.

– Надати офіційні відповіді на запити по даному будівельному зухвальству від начальника обласної міліції Олександра Богомола, Прокурора області Олександра Мартинюка та Голови ОДА Степана Барни.

– Надати офіційні заяви стосовно ситуації, що склалася від Голови м. Тернополя Сергія Надала, та депутата ВР від Мажоритарного округу у м. Тернополі Тараса Пастуха.

вілла-став

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *