Коли у школах Тернополя пролунає Перший дзвоник (Повний розклад)

У вівторок, 1 вересня, у школах Тернополя відбудеться свято “Першого дзвоника”.

Цікаво, що у школі №6 святкування розпочнеться не зранку, а о 17.00 і не на території школи, а у Кутківецькому лісі. Напевно, смажитимуть шашлики.

Для зручності батьків пропонуємо повний розклад початку проведення свята “Першого дзвоника” у школах Тернополя:

 

Назва навчального закладу Час проведення Місце проведення Відповідальний
ТЗОШ № 2 09.00 Шкільний стадіон А.В.Поліщук
ТСШ № 3 10.00 Спортивний майданчик Л.В.Башкова
ТЗОШ № 4 9.30 Парк Т.Шевченка, Літня естрада Н.З.Ходорівська
ТСШ № 5 10.00 Подвір’я закладу О.І.Смик
ТНВК ШЛ № 6 17.00 Урочище,Кутківці В.Є.Білик
ТСШ № 7 09.00 Подвір’я закладу В.І.Сулима
ТЗОШ № 8 10.00 Спортивний майданчик О.П.Похиляк
ТНВК ШЛ № 9 09.00 Подвір’я закладу Н.О.Уніят
ТЗОШ № 10 09.30 Подвір’я закладу Н.П.Кучер
ТЗОШ № 11 09.00 Шкільний стадіон М.М.Круть
ТНВК ШК ім.Й.Сліпого 10.00 Подвір’я закладу О.П.Пельвецька
ТНВК ШЛ № 13 09.00 Подвір’я закладу О.П.Заверуха
ТЗОШ № 14 09.30 Подвіря школи В.Й.Бесага
ТНВК ШМЛ № 15 09.00 Подвір’я закладу Р.Д.Левчук
ТЗОШ № 16 09.00 Подвір’я закладу Т.Г.Басюрська
ТСШ № 17 10.00 Подвір’я закладу В.В.Захарчук
ТЗОШ № 18 09.00 Подвір’я закладу І.С.Хімейчук
ТЗОШ № 19 09.15-молебень Церква святого Михаїла І.В.Турський
10.00-урочиста лінійка Шкільне подвір’я
ТЗОШ № 20 09.00 Внутрішній двір школи Т.С.Корчак
ТЗОШ № 21 09.00 Подвір’я закладу Г.М.Денисюк
ТЗОШ № 22 09.00 Центральний вхід школи А.К.Дроздовський
ТЗОШ № 23 09.00 Подвір’я закладу І.М.Чорній
ТЗОШ № 24 10.00 Подвір’я закладу О.І.Соколовський
ТЗОШ № 25 09.00 Подвір’я закладу О.П.Вітрук
ТЗОШ №26 11.00 Подвір’я закладу М.В.Черкашин
ТЗОШ №27 10.00 Подвір’я закладу К.В.Калуш
ТЗОШ № 28 09.00 Подвір’я закладу В.В.Стемковський
ТСШ №29 10.00 Подвір’я закладу І.Г.Максимів
ТЗОШ № 30 09.00 Подвір’я закладу В.Л.Кібляр
Тернопільська Українська гімназія ім. Франка 10.00 Спортивний майданчик гімназії Ю.П.Дейнека
Тернопільська класична гімназія 09.00 Подвір’я закладу В.В.Стандрет
Тернопільський технічний ліцей 10.00 Подвір’я закладу В.П.Кармазин
Гімназія «Гармонія» 10.00 Подвір’я закладу І.М.Сум
Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови 10.00 Подвір’я закладу В.В.Скрипій
Спеціалізована школа з поглибленим вивченням основ економіки 10.00 Подвір’я закладу А.В.Демакова
Спеціальна школа 10.00 Шкільне подвір’я З.Б.Здеб
ТНВК №7 09.00 Майданчик для урочистостей В.В.Кравчук
ТНВК №28 10.00 Подвір’я закладу Н.Д.Задорожна
ТНВК №32 10.00 Подвір’я закладу В.В.Кашицький
ТНВК №35 09.00 Подвір’я закладу Т.В.Горбоніс
Вечірня школа 10.30 Подвір’я закладу Г.І.Литвинюк
Галицький інститут 10.00 3 корпус І.Г.Мединський

 

12345 (Оцініть статтю)
Loading...

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *