Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Нива знову програла. Тепер київській Оболоні (турнірна таблиця)

Тернопільська команда вигравала на виїзді, але знову повертається без очків.

У Києві Нива зіграла проти Оболоні і на 24-ій хвилині відкрила рахунок — Сергій Кисленко ударом головою замкнув навіс з далекого штрафного, м’яч від штанги влетів у ворота. Перший тайм завершився з перевагою гостей.

І Ниві вдавалося втримати такий рахунок до середини другого тайму, але потім Оболонь вистрілила дуплетом — на 68-ій хвилині Олексій Майданевич, ударом головою в порожні ворота з метра, відновив рівновагу. А на 74-ій хвилині атака Оболоні другим темпом завершилася прострілом у центр штрафного майданчика, звідки Артур Мурза точно пробив у нижній кут — 2:1.

Чергова поразка залишила Ниву на 13-ій сходинці у турнірній таблиці, але тепер її до того безхмарне становище стає небезпечним. По-перше, Прикарпаття, яке на 14-ій сходинці, перемогло вдома і наблизилося на відстань одного очка до тернополян.

А по-друге, вже не так далеко і до зони вильоту — Авангард, який йде 15-им, відібрав очко в одного з лідерів Агробізнесу і тепер відстає від Ниви лише на 5 очків за 11 матчів до кінця чемпіонату.

Наступний матч Нива зіграє вдома (яким буде цей домашній стадіон?) 16 квітня проти лідера чемпіонату Вереса із Рівного.