У Тернополі призначили нового начальника управління ЖКГ

Управління житлово-комунальних послуг, благоустрою та екології Тернопільської міської ради отримало нового керівника. Ним став працівник з багаторічним досвідом у даній галузі Олег Соколовський.

До того Олег Іванович був заступником начальника управління-начальником відділу благоустрою та екології. Коли ж у листопаді 2016-го місто потрапило в сніговий «полон», адже ні керівництво управління, ні комунальники, ні підрядник, який мав відповідати за очищення міста від снігу, не впоралися із поставленими завданнями, тодішній начальник управління Микола Лесів пішов у відставку.

За результатами бездіяльності вищезгаданих організацій, у міській раді була створена робоча група з представників громадськості – активістів, журналістів та місцевих депутатів.

Під час роботи групи вирішили, що за прибирання міста від снігу, допоки не проведуть тендер, відповідатиме особисто міський голова Сергій Надал, тоді ж була розроблена спеціальна «Дорожня карта утримання шляхо-мостового господарства Тернополя взимку», згідно з якою було визначено, хто, коли і як має прибирати місто. Позаяк тодішній головний комунальник міста подав у відставку, тимчасово виконуючим обов’язки начальника управління призначили Олега Соколовського, а сьогодні, 11 січня, на виконкомі міської ради його офіційно затвердили на цій посаді.

Галина ТИХА

Автор: galas

Коментар до: “У Тернополі призначили нового начальника управління ЖКГ

  1. Івасик-телесик
    11.01.2017 з 10:55

    Є такий старий анекдот:
    Якщо в публічному домі справи йдуть погано, то треба міняти б…єй, а не переставляти ліжка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *