У Тернополі на Новий рік чоловік помер, а потім ожив

Знепритомнів просто у себе вдома, а згодом виявилось, що настала клінічна смерть: у Тернополі рятували 66-річного чоловіка. Інцидент стався 31 грудня.

Бригада швидкої виїжджала на вулицю Симоненка, де мешкає чоловік. Швидку викликала його дружина, яка побачила, що чоловік лежить непритомний на дивані у кімнаті.

— Чоловік хворів на цукровий діабет, і рівень цукру у нього був значно вищий від норми – 12,8. Але медики швидкої, обстеживши пацієнта, запідозрили тромбоемболію дрібних гілок легеневої артерії і констатували клінічну смерть, тому викликали на допомогу кардіологічно-реанімаційну бригаду, — повідомили в у прес-службі Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Протягом 30 хвилин лікарі проводили увесь комплекс реанімаційних заходів, і таки врятували пацієнта. Уже опритомнілого, успішно реанімованого чоловіка доставили у реанімаційне відділення лікарні швидкої допомоги, повідомляє “Доба”.

Автор: galas

2 Коментар до: “У Тернополі на Новий рік чоловік помер, а потім ожив

  1. kozjypa@rambler.ru
    04.01.2017 з 12:32

    Тільки такими діями та фактами тернополяни довірятимуть та шануватимуть професію лікаря.Спасибі бригаді за відновлене життя,а пацієнту швидкого одужання.

  2. Тернопільський Батар
    04.01.2017 з 21:05

    Головне, що лікарі приїхали а то і могли відмічати Новий Рік!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *