Таксисти розповіли, яким буде у Тернополі тариф на проїзд

У зв’язку з тим, що з нового року підняли мінімальну заробітну плату, а разом із нею автоматично «підскочили» всі ціни на товари й послуги, перевізники збільшують тарифи на проїзд у громадському транспорті.

Так, з 10 січня у Тернополі подорожчав на гривню проїзд у маршрутках і тролейбусах, з 15 січня майже на 50% дорожчає проїзд у громадському транспорті у приміських селах.

«Галас» поцікавився, чи не «виростуть» тарифи на проїзд у тернопільських таксі слідом за ними.

Однак, як запевнили нас, у таксофірмах міста наразі тарифів піднімати не будуть, вони залишаться на теперішньому рівні – 22 гривні мінімальний тариф економ та 25 гривень комфорт. Хоча не виключають, що така загроза є і можливо згодом і їм доведеться заговорити про подорожчання вартості проїзду.

Галина ТИХА

Автор: galas

2 Коментар до: “Таксисти розповіли, яким буде у Тернополі тариф на проїзд

  1. Вікторія
    11.01.2017 з 14:49

    Обслуговування ніяке!За що піднімати тариф!?Хай пороблять в інших містах та повчаться.Таксі на то й таксі щоб від підьїзда до підьїзда підьїхати.А вони до входу не підвозять.В поліклініку на дорозі висаджують.До пологового будинку теж тільки до шлакбаума,а дальши іди пішки.Нащо таке таксі?!Так і маршруткой підьїхати можно.

  2. Андрій
    13.01.2017 з 01:04

    Шановна. А ви як хотіли щоб таксі могло ще стрибати через шлагбауми? Для того шлагбауми і встановлюють щоб тільки автомобілі швидкої допомоги туди проїжали. Бо коли ви викликається таксі і виходити по 10- 15 хвилин, водій мусить вас чекати, тим самим затрудняє рух автомобілів швидкої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *