ФК “Тернопіль” здолав сніг, але не зміг здолати рівненський “Верес”

У матчі 20-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” вдома поступився рівненському “Вересу” з рахунком 0:1.

ternopil-veresТернополяни дуже добре потрудилися для того, щоб підготувати поле до матчу і не отримати технічної поразки.

А от у грі здолати суперника, який зараз у чемпіонаті іде на другому місці, не вдалося.

У першому таймі ФК “Тернопіль” мав кілька нагод відкрити рахунок, але трапилося все навпаки. На одній з контратак футболісти “Вереса” підловили тернополян і на 43-ій хвилині Козьбан відкрив рахунок, перекинувши м’яч через голкіпера, який далеко вийшов з воріт.

У другому таймі тернополяни багато атакували, намагалися зрівняти рахунок, та в цьому поєдинку не судилося.

Кульмінація протистояння сталася на 88-ій хвилині матчу. Суперники звалили у своєму штрафному майданчику Тараса Гром’яка, однак арбітр жестом запропонував продовжувати гру.

Муніципали були вперто переконані в тому, що футболісти “Вереса” порушили правила і кинулися доводити свою правоту арбітрові зустрічі.

Дискусія завершилася червоною карткою для тернополянина Віталія Богданова.

Таким чином, останній матч для тернополян у цьому році завершився поразкою – 0:1.

ФК “Тернопіль” іде на зимову перерву, після якої буде змушений виправляти своє турнірне становище.
Наразі ж в активі тернополян лише 10 очок, останнє місце в турнірній таблиці і 6-очковий розрив від найближчих конкурентів.