Тернопільські водії, які будуть їздити нетверезими, потраплять на війну

В останні тижні у Тернополі та й в області в цілому різко зросла аварійність спричинена водіями, які перебувають за кермом у нетверезому стані.Часто жертвою п’яних водіїв стають пішоходи. Відтак, правоохоронці Тернопільщини “оголошують війну” любителям оковитої, в ході якої будуть проводити посилені заходи безпеки на дорогах.

alkogol2Правоохоронців та громадськість непокоїть питання аварійності у місті та області та нахабність водіїв, які дозволяють собі сідати за кермо у стані алкогольного сп’яніння. Начальник ГУНП в області Олександр Богомол каже, що це проблема не лише нашої області, але й цілої України.

У зв’язку з реорганізацією, в управліннях суттєва нестача кадрів і людей, які могли б працювати на дорогах та контролювати водіїв. Сьогодні відповідно до закону, правоохоронці не мають права зупиняти водія без відповідних підстав. Саме цим користається частина кермувальників, зазначають у поліції.

– Зараз йде відпрацювання області. Почали з обласного центру і поступово перейдемо до районів. Створені групи швидкого реагування, які виїжджатимуть на порушення правил дорожнього руху. Мною підписано доручення в якому йдеться про те, що кожен працівник поліції – навіть слідчий чи оперативник, мають право складати протокол по порушенню ПДР. Раніше такого не було.

Олександр Богомол пообіцяв, що найближчим часом будуть рейди щодо виявлення за кермом водіїв у нетверезому стані. І триватимуть вони не день-два, а постійно.

У Тернополі водіїв-порушників відстежує патрульна поліція, але їм, як каже заступник начальника Олег Сороковий, наразі також не вистачає людей, аби перекрити усе місто та дороги державного значення.

Поширити статтю

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *