Київське “Динамо” у Лізі Чемпіонів зазнало поразки від “Бенфіки”

У матчі групового раунду Ліги Чемпіонів київське “Динамо” 1 листопада грало в гостях проти португальської “Бенфіки”.

futbol2Матч завершився з рахунком 1:0 на користь господарів поля.

Кияни у першому таймі намагалися більше атакувати, створили кілька непоганих нагод для того, щоб відкрити рахунок. Але все обернулося за досить частим для киян сценарієм.

На останній хвилині першого тайму захисник киян Віда під час подачі кутового обома руками у власному штрафному майданчику схопив суперника за корпус і повалив на землю.

Суддя призначив цілком справедливий пенальті, який на 45-ій хвилині реалізував Сальвіо.

У другому таймі кияни мали чудові нагоду бодай зрівняти рахунок.

На 68-ій хвилині суддя призначив пенальті і у ворота португальців. Але динамівець Жуніор Мораєс не зміг пробити голкіпера “Бенфіки” з 11-метрової позначки.

У підсумку 1:0 на користь “Бенфіки” і київське “Динамо” за тури до завершення групового раунду втрачає шанси зачепитися бодай за третє місце у групі.

Після чотирьох зіграних матчів у групі В лідирують “Наполі” та “Бенфіка”, які набрали по 7 очок. На третій позиції турецький “Бешикташ” – 6 очок. У киян лише 1 очко і останнє місце у групі.

Напередодні Хелловіну тернопільська прокуратура провела 23 обшуки у торговців деревиною