Арештовано майно власника однієї з найбільших латифундій Тернопільщини

У Національному банку України повідомили про арешт активів власника однієї з найбільших аграрних корпорацій України Олега Бахматюка. Його структура Ukrlandfarming володіє чималим земельним банком на Тернопільщині.

93_fcПоки що відомо, що рішення Печерського районного суду Києва стосується рухомого й нерухомого майна  власника «Укрлендфармінгу», а також коштів, розміщених на поточних рахунках ПАТ «КБ Фінансова Ініціатива» та ПАТ «ВіЕйБі Банк».
«Мова йде про суму в розмірі 1,2 млрд грн за кредитною угодою ПАТ «ВіЕйБі Банк», у якій Бахматюк виступив фінансовим поручителем. В рамках зазначеного виконавчого провадження 28 жовтня також був арештований будинок, що належить Бахматюку і розташований у смт. Козин Обухівського району Київської області загальною площею 1 049 кв. метрів», — йдеться у повідомленні.
Як відомо, Бахматюк опосередковано володіє банками «ВіЕйБі Банк» та «КБ «Фінансова Ініціатива» через ТОВ «Інвест-Сервіс» та Quickcom Limited.
Правління НБУ віднесло ПАТ «ВіЕйБі Банк» до категорії неплатоспроможних 20 листопада 2014 року, а ПАТ»КБ «Фінансова ініціатива» — 23 червня 2015 року

Автор: galas

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *