Поранений ФК “Тернопіль” здобув першу перемогу у цьому сезоні

Перемогу з рахунком 2:1 здобув сьогодні ФК “Тернопіль” над київським “Арсеналом”.

ternopil-arsenalУ матчі 11 туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” сьогодні вдома приймав “Арсенал-Київ”.

Тернополяни першими пропустили – на 35-ій хвилині у складі гостей відзначився Семенюк.

Однак, наприкінці другого тайму тернопільські муніципали не тільки змогли зрівняти, але й вирвали перемогу. Дублем відзначився Артур Дорі (75 і 87 хв). Два його влучних удари приносять тернополянам першу перемогу у цьому сезоні.

Таким чином, після 11-ти турів ФК “Тернопіль” має в своєму активі 5 очок і хоча команда й надалі посідає останнє місце, але розрив від найближчих конкурентів не такий вже катастрофічний.

Окрім цього слід звернути увагу на один факт – після відставки Івана Маращука з посади головного тренера разом із них ФК “Тернопіль” покинули і ті футболісти, яких він привів у міжсезоння.

Тому у розпорядженні в. о. головного тренера Василя Матвійківа зараз залишилося лише 14 футболістів, перед якими стоїть завдання якось дотягнути до завершення першого кола, щоб після відкриття трансферного вікна доукомплектувати клуб новими гравцями.

У таких непростих умовах тернопільські муніципали здобули перемогу і це заслуговує на оплески від уболівальників.

У Тернополі відкрили пам’ятник історику, який із архіву поспішає у краєзнавчий музей