Євро-2016: збірна Португалії у серії пенальті перемогла Польщу (ВІДЕО)

Команда Кріштіану Роналду стала першим чвертьфіналістом на Євро-2016.

польща-португаліяВчора ввечері збірна Португалії перемогла Польщу у серії пенальті.

Основний час закінчився в нічию 1:1.

Поляки відкрили рахунок уже на 2-ій хвилині матчу. Гросіцкі здійснив фланговий прохід, віддав передачу на Роберта Левандовські і той відправив м’яч у сітку воріт суперника.

Початок дуже вдалий для Польщі, однак португальці поступового оговталися і на 33-ій хвилині 18-річний гравець збірної Португалії Ренату Санчеш зрівнює рахунок.

Після цього команди грали доволі обережно, хоча незначна перевага все ж таки була на боці збірної Португалії, яка мала кілька нагод вийти вперед.

Але основний так і закінчився нічиєю 1:1. Не виявили команди переможця і у додатковий час.

У серії пенальті Португалія перемогла з рахунком 5:3.

Португальський голкіпер відбив удар Якуба Блищиковськи, який відзначився у матчі проти України.

А тим часом польський голкіпер Фабіанськи із 10 пенальті на Євро-2016 не відбив жодного. В 1/8 фіналу поляки, нагадаємо, перемогли теж у серії пенальті за рахунок того, що швейцарці один удар промахнулися по воротах.

Загалом же, збірна Польщі цей турнір може записати собі в актив. Вихід в чвертьфінал – це для них досягнення. На більше вони поки не спромоглися.

Команда Португалії у півфіналі зіграє з переможцем пари Уельс – Бельгія, який визначиться сьогодні ввечері.