Оновлений ФК “Тернопіль” зазнав розгромної поразки на старті нового чемпіонату

У стартовому поєдинку чемпіонату України серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” в гостях поступився харківському “Геліосу”. Рахунок зустрічі 4:1.

тернопіль-геліосОновлений у міжсезоння ФК “Тернопіль” якщо й зумів здивувати, то тільки в гіршу сторону.

Тернополяни першими забили гол, але у свої ворота – на 26-ій хвилині після подачі з кутового Соколовський головою переправив м’яч у власні ворота.

У другому таймі на 76-ій хвилині ФК “Тернопіль” все ж таки зумів зрівняти. Після подачі зі штрафного Курило влучно пробив по воротах суперника.

Але на цьому власне і все, на що спромоглися тернопільські футболісти.

Впродовж останньої десятихвилинки харків’яни зуміли тричі вразити ворота тернопільських муніципалів.

І це при тому, що вони грали в меншості – на 66-ій хвилині гравець “Геліосу” Комарницький отримав червону картку.

На 81-ій хвилині господарі поля скористалися помилкою тернопільського захисту і знову вийшли вперед. Відзначився Ігор Луценко.

А через чотири хвилини після стрімкої контратаки Єлоєв забив третій м’яч у ворота ФК “Тернополя”.

На 90-ій хвилині тернополянин Клекот сфолив у власному штрафному майданчику, за й отримав другу жовту картку, яка автоматично стала червоною. А пенальті у харків’ян чітко реалізував Ігор Луценко, який і встановив остаточний рахунок матчу – 4:1.

Рух “Справедливість” на Тернопільщині очолив колишній “нашоукраїнець”