Євро-2016: Збірна Франції не без проблем здолала Ірландію в 1/8 фіналу (ВІДЕО)

У матчі 1/8 фіналу Євро-2016 збірна Франції перемогла команду Ірландії з рахунком 2:1.

франция-ирландияЩоправда, ця перемога далася господарям турніру із дуже важкими потугами.

Початок матчу видався дуже несприятливим для французів.

На другій хвилині матчу після флангового навісу ірландців француз Погба сфолив у власному штрафному майданчику. Арбітр зустрічі без вагань вказав на 11-метрову позначку.

Ірландець Бреді реалізував пенальті і не тільки вивів свою команду вперед, але й збив найшвидший гол на цьому турнірі.

Французи кинулися відіграватися, ще у першому таймі створили кілька небезпечних моментів, але й ірландці мали можливість підловити суперника на контратаках та забити другий м’яч.

У другому таймі перевага французів стала відчутнішою. Спочатку на 57-ій хвилині Санья здійснив навіс у штрафний майданчик на Грізмана, який головою відправив м’яч у ворота ірландців.

А за 4 хвилини все той же Грізман вивів свою команду вперед.

2:1 – бойова перемога збірної Франції, яка виводить господарів турніру у чвертьфінал.