Євро-2016: Збірна Уельсу перемогла Північну Ірландію в 1/8 фіналу (ВІДЕО)

У матчі 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу збірна Уельсу перемогла Північну Ірландію з рахунком 1:0.

уельс-ирландия1Північна Ірландія для валійців виявилася значно складнішим суперником, ніж збірна Росії.

Збірна Уельсу намагалася більше атакувати, але ірландці не залишалися у боргу, відповідаючи гострими контратаками. Загалом на полі точилася доволі рівна боротьба і складалося враження, що усе буде вирішуватися у серії пенальті.

Однак, команду Північної Ірландії підвела чи не єдина помилка у захисті. На 75-ій хвилині Гарет  Макаулі намагався перервати дуже небезпечну передачу валійця Гарета Бейла і зрізав м’яч у власні ворота.

Відігратися команда Північної Ірландії у час, що залишився, так і не змогла.

Отож, збірна Уельсу перемагає 1:0 та виходить в ¼ фіналу Євро-2016.

Нагадаємо, крім Уельсу у чвертьфінал уже пробилася збірна Польщі, яка в серії пенальті перемогла команду Швейцарії.

Євро-2016: Збірна Польщі здолала Швейцарію у серії пенальті (ВІДЕО)