Євро-2016: Збірна Бельгії розгромила Угорщину в 1/8 фіналу (ВІДЕО)

Вчора ввечері в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу збірна Бельгії перемогла Угорщину з рахунком 4:0.

угорщина-бельгіяЦе поки що перемога з найбільшим рахунком на цьому турнірі.

Бельгійці дуже потужно розпочали поєдинок, тож швидкий гол видався цілком закономірним.

На 10-ій хвилині після подачі зі штрафного Алдервейрелд головою відправив м’яч у сітку воріт угорців.

Команда Угорщини побігла відіграватися і створила кілька хороших моментів, яких вистачило б не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед.

Однак, бельгійці також могли ще в першому таймі забити другий гол і зняти інтригу в протистоянні.

А розв’язка настала лише наприкінці другого тайму, коли заявив про себе Азар.

Спочатку на 78-ій хвилині він пройшов по фланзі і віддав передачу на Батшуайї, якому залишалося тільки відправити м’яч у порожні ворота угорців.

А вже за дві хвилини Азар відзначився сам, влучним ударом завершивши гостру контратаку своєї команди.

На 91-ій хвилині Караско забив у ворота Угорщини іще один гол.

4:0 – по грі угорці можливо і не заслуговували поразки з таким рахунком, але, як кажуть, результат на табло.

У чвертьфіналі збірна Бельгії гратиме у п’ятницю проти Уельсу.

У головному замку Тернопільщини знайшли древнє поховання (ФОТО)