Найбільшим боржником за квартплату виявився… начальник жеку

Начальник одного з тернопільських жеків виявився злісним неплатником за комунальні послуги. Заборгованість за квартплату у нього – понад 3000 гривень, тобто більше 30 місяців поспіль чоловік вперто не сплачує за послуги.

комуналка_боргиІсторія про начальника жеку, неплатника за комунальні послуги сьогодні, 3 березня, була озвучена на сесії Тернопільської міської ради.

Начальник ЖКК “Тернопільбуд” Ярослав Могильський звернувся у міську раду з проханням надати дозвіл на укладання договору земельного сервітуту по вул. Кривоноса, що на масиві Дружба. Сьогодні відповідний проект рішення розглядали на сесії.

Та депутат міської ради Іван Сороколіт закликав колег не підтримувати це рішення.

За його словами, Ярослав Могильський має ще одну квартиру – на вул. Лук’яновича, 3, що в районі комбайнового заводу, і там у нього вже накопичилося понад 3000 гривень заборгованості за квартплату.

Іван Сороколіт говорить, що Могильський принципово відмовляється платити, мотивуючи тим, що не живе на цій квартирі. Причому ще й закликає інших мешканців також не платити за квартплату, хоча там створене ОСББ і послуги надаються в повному обсязі.

Таким чином, начальник жеку, який мав би належно розраховуватися за комунальні послуги, показує негативний приклад іншим мешканцям міста.

У підсумку за питання сервітуту для начальника жеку у сесійній залі проголосував аж 1 депутат, а тому боржнику доведеться спочатку розрахуватися за послуги, а потім ще раз звертатися у міську раду за сервітутом.

Автор: galas

Коментар до: “Найбільшим боржником за квартплату виявився… начальник жеку

  1. 04.03.2016 з 09:39

    По-моему, в1н просто ненормальний. цей начальник ЖЕКу. або неграмотний. То така людина повинна бути зразу зв1л нена з тако1 роботи, бо в1н порушив кодекс п1дприемства. я якому працюе. В1н що не розум1е. що якщо за ним рахуеться житлова площа. то за не1 треба платити. а за послуги – то там 1снують л1чильники: не живеш. не користуешся – значить ти не платиш. А все останне – будь ласка до коп1йки. Звичайн1 рядов1 жител1 знають. що мають платити. а в1н чому не розум1е? 1 це з такими в Европу???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *